Spotkanie autorskie

W czwartek 14 listopada w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie autorskie z  p. Grzegorzem Szlangą - twórcą książki "Basia i kot" - reżyserem, aktorem, instruktorem, animatorem życia teatralnego, założycielem Chojnickiego Studia Rapsodycznego. 

ZDJĘCIA - więcej

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy 2 c i 3 c Szkoły Podstawowej, którzy zostali wtajemniczenie w akcję Agent Kot i  dołączyli do Tajnego Stowarzyszenia Kotów. Dzieci miały  okazję wysłuchać fragmentu najnowszej książki pt. "Basia i kot" oraz mogły  zadać pisarzowi pytania. W trakcie spotkania odbyły się również warsztaty, podczas których uczniowie dowiedzieli  się jak powstają ilustracje do książek. Każdy mógł spróbować swoich sił,  projektując głównych bohaterów książki, czyli Agenta Kota oraz Basię.

Bardzo dziękujemy pracownikom Biblioteki Miejskiej w Krzyżu Wlkp. za zaproszenie,  a Panu Grzegorzowi Szlandze  za niezwykle interesujące i niezapomniane spotkanie.

Magdalena Gapska, Kamila Grzegorek