JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/pierwsza pomoc
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pierwsza pomoc

Szkolenie pierwszej pomocy

„BASIC FIRST AID – CPR ADULT/CHILD TRENING FOR TEACHERS”, podstawowa pierwsza pomoc – RKO osoby dorosłej i dziecka. Celem seminarium było uzyskanie umiejętności w zakresie wybranych elementów pierwszej i dodatkowej pomocy poszkodowanym w systemie FIRST AID CERTIFICATION CENTRA. Prowadzący zajęcia w formie wykładu i ćwiczeń instruktorzy FACC: Paweł Pawlik i Bartosz Jędrzejczak, położyli nacisk na zdobycie przez uczestników szkolenia praktycznej wiedzy i umiejętności tak, aby słowa Pierwsza Pomoc zawsze były równoznaczne z wiedzą, którą powinien posiadać każdy z nas.

 

{gallery}pierwsza pomoc{/gallery}