JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/strofy o pct
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/strofy o pct

Strofy o Ziemi Czarnkowsko – Trzcianeckiej

p. wicedyrektor Izabela Cavello – Cyganik, p. Małgorzata Borucka – Andrzejewska, p. Anna Bogdziewicz, p. Jolanta Jaworska i p. Ewa Kowal. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce Joanna Dziekan 3e, II miejsce Justyna Graś 2e, III miejsce Joanna Kowal 3b, IV miejsce Marta Turek 3c, V miejsce Adrianna Helwich 3c. Ta piątka otrzymała dyplomy, nagrody książkowe i oceny celujące z języka polskiego. Trzy spośród laureatek będą reprezentować nasze gimnazjum w etapie powiatowym 27 maja w krzyskim MGOK-u. W konkursie wzięli też udział:

 

1. Jakub Bućkowski 1c,
2. Witold Feszczyn 1c,
3. Kamil Szumowski 1c,
4. Ilona Łucak 1d,
5. Agnieszka Banaszak 2a,
6. Inga Bitans 2b,
7. Dominika Larowska 2b,
8. Michał Lisewski 2b,
9. Agata Łasicka 2b,
10. Paulina Niemiro 2b,
11. Klaudia Ornawka 2b,
12. Marta Bieńkowska 2c,
13. Paweł Lachman 2c,
14. Mateusz Nowakowski 2c,
15. Daria Sitz 2c,
16. Karolina Rybak 2d,
17. Emilia Sadowska 2d,
18. Anita Frankiewicz 3b,
19. Magdalena Komarnicka 3c,
20. Katarzyna Małecka 3c,
21. Ada Tomczyk 3c,
22. Sara Wasil 3c.

Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny bardzo dobre z języka polskiego i pochwały za udział w konkursie. Gratulujemy młodym recytatorom odwagi i waleczności! Oprac. Ewa Kowal

{gallery}strofy o pct{/gallery}