Uwaga, uwaga, ogłoszenie wyników konkursu ortograficznego!

 

W konkursie wzięło udział 75 uczniów z klas 5-8. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Cieszy nas to, że wykazaliście chęć sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie ortografii. Tytuł „Mistrz Ortografii” i  cząstkową ocenę celującą otrzymują:

 Jagiełło Maksymilian, Jagiełło Laura,  Surdel Nikola , Stocka Alicja, Kubiś Wiktoria, Graczyk Malina, Jaworska Julia, Duniecki Bartosz, Pyrz Magdalena, Wierzbicka Emila, Korycińska Zuzanna,  Nagórska Julia,  Kwapis Zofia, Ganja Maria, Matkowska Magdalena, Krajewski Wojciech, Banachowicz Maria, Matkowski Konrad, Matkowski Bartek, Kasior Malwina.

 Gratulujemy!

W tym konkursie nikt nie jest przegrany! Każdy uczestnik zostanie nagrodzony cząstkową oceną bardzo dobrą z języka polskiego.

Nauczyciele języka polskiego