Wiosenny Konkurs Piosenki

Czas kwarantanny dla uczniów to nie tylko czas spędzony przy biurku. W naszej szkole uczniowie się nie nudzą i nawet podczas tych trudnych dni znajdują ciekawe zajęcia, gdzie mogą rozwijać swoje uzdolnienia.

W kwietniu na stronie szkoły został ogłoszony Wiosenny Konkurs Piosenki, który był skierowany do uczniów z klas 1-7. Cieszymy się, że wzięło w nim udział czworo uczniów: Emilia Heft z klasy 1a, Natalia Woźniak z klasy 5c, Malina Graczyk z klasy 5g i Gracjan Sekuterski z klasy 7d. Wokaliści poprzez komunikatory internetowe przedstawili swoje interpretacje wybranych piosenek. Komisja po przesłuchaniu postanowiła nie nagradzać żadnym miejscem uczestników konkursu, ale otrzymają Oni oceny celujące z muzyki i pochwały. Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Hanna Gapska, Katarzyna Mazur-Kina