Sukces uczniów ZSO w Krzyżu Wielkopolskim w Powiatowych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

27 września 2019 r.  odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Miejscem zawodów kolejny raz był Wieleń. Na wybór miejsca wpływ miała atrakcyjność terenu wokół wieleńskiej strzelnicy sportowej. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Czarnkowie, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu.

Zespół Szkół Ogólnokształcących reprezentowało 42 uczniów. Nasi sportowcy walczyli dzielnie do samego końca, a praca włożona w wysiłek podczas biegu przyniosła następujące efekty:

I miejsce i awans do Finału Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyły dziewczęta  rocznik 2005 – 2006 w składzie: Emilia Wierzbicka, Wiktoria Ilnicka, Weronika Szczęsna, Paulina Szumowska, Gabriela Graś, Dominika Daniuk, Nikola Marcinkowska, Agata Michalak, Natalia Tarent, Hanna Bałamut, Wiktoria Szczęsna.

II miejsce w kategorii chłopców rocznik 2005 - 2006 zdobyli: Gawroński Mikołaj, Dadej Kacper, Górny Kamil, Witek Łukasz, Tracz Dominik, Pintera Adrian, Klekota Marcin, Soboń Cezary, Krajewski Wojciech, Czarnociński Filip, Walter Rafał, Stróżyna Hubert.

III miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsze zdobyły: Sikora Oliwia, Kowalska Marta, Nowak Kornelia, Wiśniewska Marta, Berg Joanna, Grześkowiak Julia, Sikora Roksana, Kozłowska Laura, Jurkowska Wiktoria

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za wytrwałość i   życzymy dalszych sukcesów sportowych.