VI Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

Muzyka jest głównym środkiem wychowania,

gdyż rytm i harmonia wnikają w duszę człowieka, docierają aż do jej głębin
i czynią ją prawdziwie piękną

                                                                                                         Platon

27 lutego 2019 r. Szkoła Podstawowa w Gębicach im Leśników Polskich zgromadziła uczniów z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego uzdolnionych nie tylko muzycznie, ale i językowo. Odbył się tam VI Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, tym razem w kategoriach 1-3, 4-6 oraz klas 7-8 szkoły podstawowej i III gimnazjalnej.

Naszą szkołę reprezentowała utalentowana wokalnie :Martyna Jarocka uczennica klasy III B gimnazjum, która pracuje na co dzień pod kierunkiem pani Justyny Kapuścińskiej. Rywalizacja młodych wokalistów przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Jury oceniało wystąpienia pod względem językowym i wokalnym.

Miło nam poinformować, iż Martyna Jarocka uzyskała II miejsce w swojej kategorii wiekowej.. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i drobne upominki na pamiątkę wspólnego śpiewania. Martynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.