X Konkurs Chemiczny

Prezes Stowarzyszenia Wspierającego Rozwój Dzieci i Młodzieży pani Czesława Mickiewicz po raz dziesiąty zorganizowała  Konkurs Chemiczny, który odbywa się w trzech kategoriach: I kategoria-gimnazja, II kategoria- klasa I i III kategoria- klasa II szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych  w konkursie uczestniczyli najlepsi chemicy  z liceów ogólnokształcących w Czarnkowie, Trzciance i Krzyżu Wlkp. Zainteresowanie konkursem co roku jest duże, choć zadania konkursowe są bardzo trudne. Znalezienie się w gronie zwycięzców to prawdziwy sukces.

W X edycji tego konkursu udział wzięły uczennice klasy 1LO: Klaudia Kunicka- zajęła III miejsce oraz Katarzyna Szkoda, która także uzyskała wysoki wynik.

Uczennicom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie chemii.

Nauczyciel chemii: Bożena Tchórzko