I Powiatowy Konkurs „Poznajemy Polskich Noblistów”

 Tegorony konkurs przebiegał pod hasłem :”Pasja i życie Marii Skłodowskiej-Curie.”

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Technicznych im. Polskich Noblistów w Trzciance. 

Konkurs teatralny został połączony z quizem opartym na wiedzy ogólnej dotyczącej życia i działalności Marii Curie-Skłodowskiej oraz zostały nagrodzone prace, które wpłynęły na  konkurs plastyczny. Zespół przedstawiający dramę „Małżeństwo Curie” w składzie: Jan Bogdziewicz-Piotr Curie, Joanna Ignasiak-Maria Curie, Martyna Łopińska- Ewa Curie, Julia Wilk-Gazeciarz zwyciężył w konkursie teatralnym oraz w quizie. W konkursie plastycznym nagrodzono prace uczennic klasy 1 LO: Marty Radzimskiej (I miejsce) i Weroniki Zenkowskiej (II miejsce). Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Opiekun konkursu: Bożena Tchórzko