Zagłosuj na naszą szkołę.

 

Zagłosuj na naszą szkołę.

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim do głosowania na naszą Placówkę.

Dzięki Waszemu wsparciu, w ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” możemy uzyskać kompletny i unikatowy pakiet edukacyjny, który dostarczy szkole narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki naszych uczniów. W skład pakietu wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów, całodniowy festiwal technologiczny - pełen niezwykłych pokazów, stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki i programowania - odbywający się w szkole, dla wszystkich uczniów szkoły.

Głosowanie rozpocznie się 01 grudnia 2017 r. za pośrednictwem strony www.szkolamalegoinzyniera.pl i trwać będzie do 15 grudnia br.

Aby oddać głos należy wybrać naszą Szkołę (nr 92 na liście). Następnie należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem.

Można oddać oddać tylko jeden głos dziennie z danego numeru telefonu, głosujący nie ponosi żadnych kosztów.

Zapraszamy do głosowania.

ZSO w Krzyżu Wielkopolskim
ul. H. Sienkiewicza 1
64-761 Krzyż Wielkopolski
 


KLIKNIJ TUTAJO programie.