Konkurs Piosenki Anglo i Niemieckojęzycznej

We wtorek 7 stycznia odbył się II Konkurs Piosenki Anglo i Niemieckojęzycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VIII szkoły podstawowej. Uczestnicy zaprezentowali się w kategoriach soliści oraz zespoły. W jury zasiadały panie mgr Hanna Gapska – nauczycielka muzyki, mgr Małgorzata Skiera - Juchniewicz - nauczycielka języka angielskiego oraz mgr Katarzyna Mazur - Kina – nauczycielka muzyki.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: 

Kategoria soliści:

- I miejsce Hanna Grot – klasa Ia,

- II miejsce Karolina Wtulich – klasa Vg,

- III miejsce Marianna Kołacińska – klasa Va.

Kategoria zespoły:

- I miejsce – Magdalena Lala i Kornelia Nowak - klasa VIIa,

- II miejsce – Maria Banachowicz i Amelia Starzecka - klasa VIc. 

Organizatorami konkursu były nauczycielki zespołu nauczycieli języków obcych panie:  Magdalena Nowak, Marlena Łasicka i Małgorzata Skiera - Juchniewicz. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczny konkurs.

Małgorzata Skiera - Juchniewicz