Konkurs pt. "Najciekawsza dynia HALLOWEEN"

Już po raz kolejny w ramach pogłębiania znajomości kultury anglojęzycznej przeprowadzony został w naszej szkole konkurs na „Najciekawszą dynię Halloween”, w którym to klasy IV-VI miały możliwość wzięcia udziału.

W konkursie uczestniczyło 17 uczniów. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Pod uwagę brane były: zgodność z tematyką, oryginalność, samodzielne wykonanie, estetyka i ogólne wrażenie artystyczne. Uczniowie mieli możliwość podziwiania Halloween'owych dyń wystawionych na szkolnym korytarzu podczas ostatniego tygodnia.

Uczniowie otrzymali dyplomy, słodycze oraz nagrody rzeczowe ufundowane  przez Radę Rodziców ZSO w Krzyżu Wielkopolskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Laureatami konkursu zostali :           

I miejsce - Zuzanna Sikora kl. 5g

II miejsce - Wiktoria Wandas kl. 5e

III miejsce - Julia Trzop kl. 5e

III miejsce - Amelia Starzecka kl. 6b

Wyróżnienie:

Kamil Kierzynkowski kl. 5g   

Milena Kubiś kl. 5a               

Maria Ficner-Cyganik