„Zero załamki”- spotkanie z Michałem Żylińskim

27 lutego 2019 r. naszą szkołę odwiedził Michał Żyliński, który opowiedział uczniom swoją historię. Przerwany rdzeń kręgowy i wózek inwalidzki były jednymi z pierwszych słów jakie usłyszał po wypadku snowboardowym.

Wielu ludzi po takiej wiadomości załamałoby się, jednak nie on, Michał postanowił nie rezygnować ze swoich marzeń, wciąż się rozwija i podróżuje. Wypadek zrodził w nim nową pasję - jazdę na trójkołowym rowerze z ręcznym napędem potocznie nazywanym handbike’iem. Michał Żyliński prowadzi akcję pt. „Zero załamki”.  Po spotkaniu z tak wspaniałym i pełnym optymizmu człowiekiem nasi uczniowie byli pełni podziwu i  pozytywnej energii.                                                                                                                                                                  

                                                                                     Martyna Kuta, Weronika Grygorcewicz