Potrzebne wasze głosy!!!

 

Potrzebne wasze głosy!!!

 

Krzyskie stowarzyszenie Dzialaj.Info wraz z P.H. „Zbyszko” marka Lewiatan i Zespołem Szkół Ogólnokształcących biorą udział w projekcie Herosiprzedsiebiorczosci, który organizowany jest przez Eurocash. Projekt polega na realizacji różnych inicjatyw w podziale na grupy i szczeble finansowe.

 

Nasz projekt walczy o utworzenie w miejscowości Krzyż Wielkopolski pracowni Multimedialno-esportowej. Jak podają koordynatorzy projektu z ramienia Dzialaj.Info - w naszym rejonie czegoś takiego jeszcze nie było, a inicjatywa może przyczynić się do rozwoju e-sportu, profilaktyki i ogólno pojętej-socjoterapii, skierowanej do młodzieży, w okolicy.

 

By to marzenie stało się faktem potrzebne jest wsparcie mieszkańców w głosowaniu. Każdego dnia można oddać na nas głos pod tym linkiem lub skanując kod QR
https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/…/swietlica-multim…/

 

W naszej kategorii wygrywa pierwsze 10 inicjatyw. Pracownia będzie dostępna dla zorganizowanych grup niezależnie od miejscowości, także walczymy o wspólne dobro.

 

Ogólnie o projekcie informacja dla partnerów

Główne założenia

1.       Stworzenie drużyny e-sportowej, która weźmie udział w przynajmniej jednych zawodach

2.       Zapobieganie dysfunkcją wśród młodzieży za pomocą prowadzenia zajęć e-sportowych

3.       Ukazanie metod kreatywnego spędzania czasu uczestnikom projektu

4.       Wsparcie komunikacji werbalnej - fonetycznej, wśród młodzieży

5.       Udostępnienie pracowni dla różnych środowisk i grup społecznych do nauki obsługi komputera, szkoleń.

6.       Udostępnienie pracowni dla organizacji pozarządowych do realizacji zadań statutowych

 

7.       Udostępnienie pracowni dla realizacji zadań przez Zespół Szkół Ogólnokształcących

 

Główne zadanie

Pracownia multimedialno – esportowa  przez systematyczne zajęcia organizowane minimum 2x w tygodniu, będzie doskonałym miejscem do realizacji zadań ogólno-socjoterapeutycznych, profilaktyki i e-sportu w atrakcyjny dla młodzieży sposób.

Będzie skutkować to rozwojem kreatywnego myślenia, kooperacji zespołowej, logicznego łączenia faktów, tworzenia i utrzymywania relacji z innymi uczestnikami, rywalizacji, promowania stylu życia bez używek za pomocą profilaktyki manualnej i multimedialnej oraz rozwijania nowych pasji wśród młodzieży. Ponadto naszym zadaniem będzie nauczenie właściwego sposobu spędzania czasu przy komputerze i wspierała wychowawczo rodziców i opiekunów uczestników projektu.

Zadania

Kolejnym z zadań będzie możliwość wykorzystania pracowni przez różne organizacje i instytucje społeczne do realizacji działań na rzecz rozwoju w Gminie Krzyż Wielkopolski oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim w zadaniach edukacyjnych.

 

Pracownia z komputerami będzie służyć jako miejsce szkoleń obsługi komputera, funkcjonowania na portalach społecznościowych osób starszych i mających z tym problemy. Organizatorem takich szkoleń będą lokalne organizacje pozarządowe przy wsparciu stowarzyszenia Młodzieżowa Inicjatywa dla Krzyża Wielkopolskiego.

Jednym z zadań będzie organizacja przynajmniej 3 warsztatów z druku 3D.

 

W załączniku przesyłam plakat jeszcze nieprzerobiony, bez kodu QR, oraz linki do naszych inicjatyw na fb

Dzialaj.info

Wydarzenie

Grupa zamknięta do głosowania z paragonem