Wyjazd do Brukseli - nagrodą dla licealistki, laureatki konkursu historycznego

27 listopada 2017 roku w budynku Publicznego Liceum Ogólnokształcącego KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom III konkursu „Polska - moją Ojczyzną”.

Zaszczytne II miejsce zdobyła uczennica II klasy  krzyskiego Liceum Michalina Mileszko i w nagrodę otrzymała wyjazd do Brukseli. W konkursie brały udział także uczennice gimnazjum, Wiktoria Ratajczak oraz Joanna Wieczorek, która wraz z Aleksandrą Oto zajęły ex aequo III miejsce.

Podczas uroczystego podsumowania konkursu Pan Przewodniczący Parlamentu Europejskiego - Ryszard Czarnecki wręczy nagrody laureatom i wygłosił wykład zatytułowany „Parlament Europejski”. Zwieńczeniem całego wydarzenia były występy artystyczne uczniów poznańskiego liceum.