„Wybiegali serce dla Pauliny” - podziękowanie

25 czerwca 2017 r. w Żelichowie około 120 osób uczestniczyło w biegu charytatywnym ,,Wybiegaj serce dla Pauliny” z którego cały dochód był przeznaczony dla chorującej na stwardnienie rozsiane Pauliny Komarnickiej.

omysłodawcą biegu był Daniel Wilk, członek krzyskiego Klubu Biegacza ,, Aktywni” oraz KKTR ,, Dynamo”. Wytyczył on w Żelichowie 6-kilometrową trasę w kształcie serca, którą to przeszła, przebiegła i przejechała rowerami liczna grupa osób,  którzy chcieli w ten sposób pomóc Paulinie. Każdy kto uczestniczył w tej akcji musiał zadeklarować minimum 30 zł. Zebrano blisko 7 tys. złotych.

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Krzyża Wlkp. Zygmunt Jasiewicz oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp., którego to Paulina jest absolwentką.

Paulina po niedzielnym wydarzeniu serdecznie wszystkim dziękowała: ,,Cieszę się, że mogę na Was liczyć, mój powrót do zdrowia będzie dzięki Wam łatwiejszy. Jesteście cudowni! Nie umiem tej wdzięczności wyrazić, sprawiliście, że uśmiech nie zniknie mi z Twarzy przez wiele dni”.

Pracownicy ZSO otrzymali osobiste podziękowanie od Pauliny Komarnickiej za zebrane przez nich dla niej pieniądze.