Laureaci i finaliści

LAUREACI I FINALIŚCI
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ
KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU

 

 Rok szkolny 2015/2016

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Mateusz Zawileński – laureat
nauczyciel: Aneta Wiśniewska 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Mateusz Zawileński – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Krzysztof Nowosielski – laureat

Mateusz Zawileński – laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ

Kacper Cyganik – finalista

Mateusz Zawileński – finalista
nauczyciel: Ludmiła Wicher

 

Rok szkolny 2014/2015

WOJEWÓDZKI KONKURS MTEMATYCZNY

Krzysztof Nowosielski – laureat
nauczyciel: Joanna Kołodziej

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

Krzysztof Nowosielski – laureat
nauczyciel: Agnieszka Nawojczyk

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Krzysztof Nowosielski – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Mateusz Zawileńskiski – laureat
nauczyciel: Katarzyna Brzezińska

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Mateusz Zawileńskiski – laureat
nauczyciel: Ewa Graś

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGIO

Michał Jaworski – laureat
nauczyciel: Izabela Cavello-Cyganik

 

Rok szkolny 2013/ 2014

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGIO

Agnieszka Paluszkiewicz – laureat
nauczyciel: Izabela Cavello-Cyganik

Martyna Gapska – finalista
nauczyciel: Ewa Kowal

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Natalia Kujawa – laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

Rok szkolny 2012/ 2013

·WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Natalia Różańska – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

· WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGIO

Natalia Kujawa – laureat
nauczyciel: Izabela Cavello-Cyganik

Natalia Różańska – finalista
nauczyciel: Jolanta Jaworska

Agnieszka Paluszkiewicz – finalista
nauczyciel: Izabela Cavello-Cyganik

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Natalia Różańska – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

Bartosz Graś – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

Rok szkolny 2011/ 2012

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Natalia Kujawa – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

 

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Bartosz Graś – finalista
nauczyciel: Wojciech Brzeziński,Ewa Graś

 

 

Rok szkolny 2010/ 2011

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Amadeusz Mileszko – laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Bartosz Graś – finalista
nauczyciel: Ewa Graś

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Anita Frankiewicz – finalistka
nauczyciel: Jarosław Komara

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGIO

Kornelia Cyganik – finalistka
nauczyciel: Jolanta Jaworska

Joanna Kowal – finalistka
nauczyciel: Jolanta Jaworska

 

 

Rok szkolny 2009/ 2010

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Aleksandra Rejmaniak – finalistka
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Bartłomiej Okoński – finalista
nauczyciel: Ewa Graś

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Kamil Kwaśniewski – finalista
nauczyciel: Jarosław Komara

 

 

Rok szkolny 2008/ 2009

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Magdalena Sokołowska – laureatka
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

 

Rok szkolny 2007/ 2008

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Małgorzata Nawrot – laureatka
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGIO

Małgorzata Nawrot – finalistka
nauczyciel: Jolanta Jaworska

 

 

Rok szkolny 2006/ 2007

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Tomasz Schwarz – laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Bartosz Janka – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

Tomasz Schwarz – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Anna Adamczewska – finalistka
nauczyciel: Jolanta Jaworska

 

 

Rok szkolny 2005/ 2006

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Jarosław Brzozowski – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

Tomasz Schwarz – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

Emilia Świderska – finalistka
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Emilia Świderska – finalistka
nauczyciel: Izabela Cavello - Cyganik

 

 

Rok szkolny 2004/ 2005

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Karol Kopciuch – laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

Krystian Nowakowski –laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

Marcin Raszpla – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Jarosław Brzozowski – laureat
nauczyciel: Jarosław Komara

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Małgorzata Futyma – finalistka
nauczyciel: Ewa Kowal

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Alicja Czajka – finalistka
nauczyciel: Renata Dahmani

 

 

Rok szkolny 2003/ 2004

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Łukasz Komorkiewicz- laureat
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Jarosław Brzozowski – finalista
nauczyciel: Jarosław Komara

 

Rok szkolny 2002/ 2003

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Iga Okońska – finalistka
nauczyciel: Bożena Tchórzko

 

 

Rok szkolny 2001/ 2002

· WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Piotr Rajewski – finalista
nauczyciel: Bożena Tchórzko