Harce w parku trampolin w Poznaniu

|

W środę, 15 czerwca 2016 r., klasy 2a i 2b oraz kilkoro uczniów klasy pierwszej udały się na wycieczkę do Poznania. Naszymi opiekunkami były panie Anna Bogdziewicz, Ewa Kowal i Violeta Kubiś.

Przed godziną 9-tą wyjechaliśmy z Krzyża. Trasa minęła szybko i bezproblemowo. Pierwszym punktem naszej wycieczki była Jump Arena – park trampolin. Musieliśmy ubrać specjalne skarpetki, aby móc wejść do obiektu. Po wejściu czekały na nas różne rodzaje trampolin – ścieżki akrobatyczne, 30 pojedynczych trampolin, trampoliny sportowe i wreszcie baseny z gąbkami, na które czekaliśmy najbardziej. Spędziliśmy całą godzinę skacząc. Niektórzy wykazali się umiejętnością robienia różnego typu salt, inni woleli spokojne skoki, ale wszyscy wspaniale spędziliśmy czas. Zmęczeni i cali mokrzy, lecz bardzo zadowoleni, wróciliśmy do autobusu i pojechaliśmy do centrum handlowego Stary Browar. Mieliśmy około 2 godziny czasu wolnego, więc wykorzystaliśmy ten czas na zregenerowanie sił w Mc’ Donaldzie, a później udaliśmy się na zakupy. Później przeszliśmy do kina. Ustaliliśmy, że jedna grupa pójdzie na film pt. „ Alicja po drugiej stronie lustra”, a druga na „ Warcraft: Początek”. Film o przygodach Alicji robił wrażenie, a „Warcraft” też podobał się drugiej grupie. Około godziny 17-tej wyszliśmy ze Starego Browaru i czekaliśmy na nasz autobus. Do Krzyża wróciliśmy zmęczeni, ale było warto. Wycieczka była bardzo udana i z chęcią wrócimy do parku trampolin jeszcze raz.

Joanna Wieczorek klasa 2b