Poetyckie zmagania za nami…

|

„Poetycka majówka’2016” –  pod takim hasłem spotkali się chętni recytatorzy, aby zaprezentować wiersze, które ich poruszyły,  na szkolnym konkursie recytatorskim. Odbył się on w środę, 01.czerwca, w sali nr 21. Prezentacje osiemnaściorga uczestników oceniało jury w składzie: p. Jolanta Jaworska, p. Anna Bogdziewicz i przewodnicząca  p. Ewa Kowal.

 Komisja brała pod uwagę płynność recytacji, dykcję i wyrazistość, tempo  i akcenty logiczne oraz osobowość sceniczną , a następnie przyznała  pięć miejsc, premiowanych dyplomami , nagrodami książkowymi i ocenami celującymi z języka polskiego. Pozostali uczestnicy  otrzymają za udział oceny bardzo dobre.

 Oto lista uczestników i laureatów:

1.      Julia Małecka 2b          -  I miejsce

2.      Wiktoria Ratajczak 2b   - II miejsce

3.      Martyna Łopińska 1a   -  III miejsce

4.      Joanna Wieczorek 2b   -  IV miejsce

5.      Weronika Michałek 1c   - V miejsce

6.      Agnieszka Kubiś 1c

7.      Jan Bogdziewicz 1a

8.      Agata Klusaczek 1c

9.      Maria Wałecka 1c

10.  Oliwia Klocek 2b

11.  Klaudia Kunicka 2b

12.  Natalia Szramska 2b

13.  Weronika Bałamut 2c

14.  Aleksandra Oto 2c

15.  Anita Rembarz 3b

16.  Bernadetta Piątek 3b

17.  Patrycja Larowska 3c

18.  Aleksandra Borowska 3d

Gratulujemy!

Ewa Kowal