Poetycka majówka

|

 

W czwartkowe popołudnie 28 maja br. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Poetycka majówka”.

Prezentacje bardzo licznie zgromadzonych uczniów (23 osoby) z klas I-III oceniały: p. Anna Bogdziewicz, p. Jolanta Jaworska i p. Ewa Kowal (prowadząca konkurs).

 

Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

I miejsce : Julia Koczerba kl.3c i Ewa Pelińska kl. 1b,

II miejsce Wiktoria Ratajczak  kl. 1b,

III miejsce Joanna Tutak  kl. 2d,

IV miejsce Aleksandra Garstka  2b,

V miejsce Weronika Świetlik 2d.

 

Ta szóstka otrzymała dyplomy, nagrody książkowe i oceny celujące z języka polskiego. Trzy spośród laureatek będą reprezentować nasze gimnazjum w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kochać Poezję” w Czarnkowie.

W konkursie wzięli też udział:

 1. Weronika Major 1a
 2. Jagoda Kućko 1a
 3. Daria Sadowska 1a
 4. Mateusz Sikora 1a
 5. Oliwia Klocek 1b
 6. Julia Małecka 1b
 7. Kinga Kluska 1b
 8. Weronika Klocek 3a
 9. Michalina Mileszko 2b
 10. Patrycja Zbroszczyk 2b
 11. Roksana Kaczmarek 2a
 12. Weronika Bałamut 1c
 13. Julia Wika 2a
 14. Katarzyna Paluszkiewicz 2b
 15. Bożena Szymczak 3d
 16. Katarzyna Kasprzak 3b
 17. Maciej Linka 2d                                                                                                                                                                     Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny bardzo dobre z języka polskiego i pochwały za udział w konkursie. 

Gratulujemy młodym recytatorom talentu i odwagi !                                                                                                                                                                                                                Oprac. Ewa Kowal