Wycieczka do Gorzowa - kino, basen i kręgielnia

|

12 czerwca 2013 r. odbyła się wycieczka szkolna do Gorzowa pod opieką p. M. Niedźwieckiej, p. J. Jaworskiej oraz p. O. Lachman. W planie był seans filmowy oraz spędzenie czasu na basenie bądź w kręgielni. Wyruszyliśmy o świcie spod budynku szkolnego. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Podróż minęła szybko i bezproblemowo. Po dotarciu na miejsce udaliśmy się do kina na komedię pt. ,,Kac Vegas III’’. Film spełnił nasze oczekiwania, bardzo nas rozśmieszył, niejednemu poprawił humor.

Po projekcji filmu udaliśmy się do Ośrodka Sportowo - rekreacyjnego. Wszyscy uczniowie podzielili się na dwie grupy, po czym udaliśmy się w wyznaczone miejsca. Część kolegów i koleżanek postanowiła miło spędzić swój czas wolny na basenie. Zabawiali się na zjeżdżalniach, w jacuzzi oraz w wielkim basenie. Zabawa była przednia. Pozostali uczniowie w tym czasie poznawali tajniki gry w kręgle. Okazało się to całkiem łatwe i bardzo przyjemnie. Dumnie rywalizowaliśmy ze sobą, pobijaliśmy rekordy oraz pogłębialiśmy swoje znajomości. Wracając do Krzyża wstąpiliśmy do Mc Donalda na małą przekąskę. Wycieczka okazała się bardzo udana. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Dostarczyła nam wiele nowych wrażeń i wspomnień.

 

Ola Popławska klasa 3a