Rzeczyn - pożegnanie przy ognisku

|

21 czerwca 2013 roku klasa 3A udała się na wycieczkę rowerową do Rzeczyna. Opiekę nad uczniami sprawowali: wychowawca - p. Jolanta Jaworska, p. Jarosław Komara oraz rodzice – p. Elżbieta Czarnkowska i p. Wioletta Popławska. Wyjechaliśmy o godzinie 8.55 spod szkoły. Podróż trwała ok. 30 minut. Na miejscu czekało na nas rozpalone przez pana leśniczego ognisko, na którym smażyliśmy mięsko. Ale wycieczka to nie samo jedzenie – na ścieżce dydaktycznej dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na tematy przyrodnicze. Poznaliśmy florę i faunę naszego regionu, a co ważniejsze - przyroda nie jest nam już taka obca.

Czas spędzony na łonie natury wraz z kolegami i koleżankami dostarczył nam mnóstwo radości i zabawy. To już ostatnia z naszych gimnazjalnych wycieczek, która zapadnie nam w pamięci jako jedna z najwspanialszych wypraw w historii 3 lat w gimnazjum.

Anna Mroczko klasa 3 A