Chemiczne zmagania

|

W piątek, 7 czerwca, w Gimnazjum w Wieleniu odbył się Konkurs Chemiczny dla uczniów klas I i II z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Uczniowie pisali megatrudny test z zadaniami wykraczającymi poza program nauczania chemii w gimnazjum. W konkursie uczestniczyli uczniowie z sześciu gimnazjów. Na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody: aparat cyfrowy (I miejsce), dwa tablety (II i III miejsce) oraz albumy książkowe (trzy wyróżnienia). Trzecie miejsce w konkursie zajęła uczennica naszego gimnazjum Natalia Kujawa. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz opiekunowie otrzymali pamiątkowe pendrive’y oraz przepiękne dyplomy. Słowa uznania oraz podziękowanie za przygotowanie konkursu i jego organizację otrzymał pan Piotr Magdziarz, nauczyciel chemii w Gimnazjum w Wieleniu.

Bożena Tchórzko - nauczyciel chemii