JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/festiwal
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/festiwal

Festiwal talentów

|

Ostatni wtorek roku szkolnego upłynął w gimnazjum pod hasłem Festiwal Talentów. Młodzież miała okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i taneczne.

 

Jak widać były też ukryte talenty. Dużym powodzeniem cieszył się występ Adama grającego na gitarze do utworów własnych oraz mini recital w wykonaniu Bartosza. Dobrym pomysłem okazał się spontanicznie utworzony duet Bartek & Adam, a także występ Agaty i Karoliny. Widownia świetnie się bawiła przy popularnych szlagierach śpiewanych przez chłopów z klasy trzeciej, znanych z występów kabaretowych.

 

 

M. B - A.

{gallery}festiwal{/gallery}