JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/kibice
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kibice

Gimnazjum kibicuje biało-czerwonym!

|

Nauczyciel bibliotekarz i nauczyciele świetlicy naszej szkoły ogłosili dzień 15 czerwca  Dniem Kibica.

Wszystkich obowiązywał strój i zachowanie kibica - różniące się zdecydowanie od stroju i zachowania „kibola”. Uczniowie poszczególnych klas wzięli udział w sesji fotograficznej na „Orliku”. Wszyscy kibice otrzymali słodkie nagrody.

M.B - A.

{gallery}kibice{/gallery}