JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/dzien sportu
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dzien sportu

Sportowy Dzień Dziecka

|

1 czerwca po trzech godzinach lekcyjnych nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów naszej szkoły Dzień Dziecka na sportowo.

Młodzież miała okazję sprawdzić się w licznych konkurencjach, które wyzwalały w uczestnikach i kibicach ogromne emocje.  Dużym powodzeniem cieszyły się następujące konkurencje: rzut beretem, rzuty piłki do kosza, rzut workiem siana, toczenie opony, skoki w workach oraz przeciąganie liny. Zwycięzcą w skoku wzwyż w kategorii dziewcząt została Natalia Różańska – 155 cm, a w kategorii chłopców – Miłosz Machaj skacząc 160 cm

M. B - A.

{gallery}dzien sportu{/gallery}