JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/PRZEDSZKOLE
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/PRZEDSZKOLE

Integracyjny turniej sportowy dla przedszkolaków

|

31 maja 2012 roku nauczyciele wychowania fizycznego Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Krzyżu Wlkp. przygotowali dla wszystkich przedszkolaków naszej gminy Integracyjny Turniej Sportowy

połączony ze szkoleniem z I Pomocy Przedmedycznej.  Dzieci  z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły  w szkoleniu prowadzonym przez uczniów gimnazjum, a następnie wykazały się niespożytą energią uczestnicząc w różnorodnych zabawach sportowych. Na zakończenie turnieju każdy przedszkolak otrzymał  pamiątkowy dyplom.  Dzieci z uśmiechem na twarzy opuszczały mury gimnazjum.

M. B – A.


{gallery}PRZEDSZKOLE{/gallery}