JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/maj
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/maj

221. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

|

4 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się apel poświęcony 221. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowany przez uczniów klas I, II, i III

pod kierunkiem nauczycieli: p. A. Bogdziewicz, p. J. Jaworskiej, p. M. Niedźwieckiej; oprawa muzyczna -  uczeń klasy III  Patryk Stankiewicz. Na zakończenie apelu wręczono dyplomy dla zwycięzców w szkolnym konkursie ortograficznym i szkolnym konkursie matematycznym „As klas I, II i III”.

{gallery}maj{/gallery}