JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/nkujawa
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/nkujawa

Uczennica klasy pierwszej laureatką Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

|

 

Natalia Kujawa uczennica klasy 1b interesuje się przedmiotami humanistycznymi.

Swoje zainteresowania rozwijała systematycznie już w szkole podstawowej. Jej pasją jest historia, zwłaszcza starożytna. Posiada cechy i predyspozycje niezbędne do tego, aby zgłębiać wiedzę o przeszłości Polski, a także Europy i świata. Jak na swój młody wiek posiada już wiedzę przekraczającą wymagania stawiane uczniom gimnazjum. Jej wyjątkowa pracowitości i konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu zaowocowały wspaniałym sukcesem: Natalia będąc uczennicą klasy pierwszej gimnazjum uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Jeszcze żadnemu z uczniów naszego gimnazjum nie udało się uzyskać tytułu laureata w pierwszym roku nauki. 16 kwietnia 2012 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród. GRATULACJE!

Kliknij na to zdanie aby pobrać zaświadczenia o zdobytych wyróżnieniach przez Natelię Kujawa.

{gallery}nkujawa{/gallery}