JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/amadeusz
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/amadeusz

Prawdziwy talent-Amadeusz Mileszko.

|

Uczeń klasy 3b krzyskiego gimnazjum to osoba niezwykła. Ma wielki talent do przedmiotów przyrodniczych i ścisłych.. Na bardzo wysokim poziomie opanował wiadomości i umiejętności z chemii uzyskując tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego z maksymalną liczbą 50 punktów.

 

Doskonale łączy wiedzę i umiejętności z biologii, ekologii i chemii, czego dowodem jest I miejsce w Regionalnym Konkursie Biologiczno-Chemicznym organizowanym przez LO w Czarnkowie.

W Powiatowym Konkursie Chemicznym, organizowanym przez Stowarzyszenie Oświatowe Wspierające Rozwój Dzieci i Młodzieży, w kategorii gimnazja zajął także I miejsce.

Amadeusza interesuje również informatyka. W ubiegłym roku, w Powiatowym Konkursie Informatycznym zajął I miejsce. W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj Polskę” został finalistą.

Mam nadzieję, że nadal będzie rozwijał swe zdolności i osiągnie jeszcze wiele sukcesów.

Bożena Tchórzko


{gallery}amadeusz{/gallery}