JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/ft
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/ft

Festiwal Talentów

|

Rok szkolny 2010/2011 – został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Rokiem Odkrywania Talentów.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się ,,Festiwal Talentów”, podczas którego nasi uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności. Mogliśmy podziwiać talenty wokalne, plastyczne, recytatorskie, instrumentalne, taneczne, teatralne - w tym kabaretowe. Wszystkie wystąpienia oceniało jury w składzie: znana z ostrej riposty, ale jakże romantycznej duszy pani Ewa Kowal, wrażliwa na grę na flażolecie i język niemiecki pani Magdalena Niedźwiecka oraz przebojowa świetliczanka pani Aleksandra Lachman. Możliwość oceny miał każdy obecny na sali, oddając głos na wybrany przez siebie talent. Po podliczeniu wszystkich głosów wyłoniono najlepszych:

I miejsce - klasa 3b, która nakręciła film pt. ,,Dlaczego ja?”,

II miejsce - kabareciarze z 2c - Daniel Matuszak, Marcin Świnoga, Mateusz Paruszkiewicz

III miejsce - Krzysztof Czerwiński i Mateusz Sorbal - duet grających na instrumentach dętych. Laureaci festiwalu zebrali gromkie brawa za swoją pomysłowość i talenty.

opracował: Daniel Matuszak klasa 2c

{gallery}ft{/gallery}