JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/witajcie w naszej bajce
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/witajcie w naszej bajce

Witajcie w naszej bajce

|

Grupa gimnazjalistów pod kierunkiem pani Anety Wiśniewskiej przygotowała dla sześciolatków ze Szkoły Podstawowej i dzieci z krzyskiego przedszkola przedstawienie zainspirowane twórczością Jana Brzechwy.

Do świata bajek zapraszał dyrektor Akademii - Pan Kleks (Karol Kasior), a postaciami z bajek byli: chora Żaba - Marta Oziemska, pomysłowy Doktor – Ilona Łucak, zwariowana Małpa i śmieszna Kaczka - Dziwaczka to Adrianna Różańska, wybredna Biedronka – Zuzanna Foluszewska, zakochana Gęś – Aleksandra Spychalska, Prosię – Marta Olczyk, zmęczony Miś – Paweł Tondel, rudy Lis – Daniel Matuszak, wiernym Psem i zwariowanym Dzikiem był Marcin Świnoga cieszący się ogromnym powodzeniem. Występom towarzyszyły utwory muzyczne z filmu „Akademia Pana Kleksa”. Mimo że przedstawienie się skończyło, zabawa trwała dalej. Akademia Pana Kleksa zaprosiła dzieci do wspólnego tańca w kółku. Aktorzy zakładali chętnym maluchom swoje przebrania i ustawiali się z uśmiechniętymi buziami do zdjęcia. Bo kto nie chciałby uczęszczać do takiej Akademii?

 

Adrianna Różańska klasa II d

{gallery}witajcie w naszej bajce{/gallery}