JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/sportowy dd
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sportowy dd

Sportowy Dzień Dziecka

|

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Jako gimnazjaliści jesteśmy całkiem wyrośniętymi dziećmi, więc o wesołych zabawach w kółeczku nie było mowy…

Zamiast tego nasi nauczyciele wymyślili sportową wersję tego święta. Nie było „Ciuciubabki” ani „Chodzi lisek koło drogi”, ale znalazły się takie dyscypliny jak – skok w dal i wzwyż, biegi sztafetowe oraz rzuty do kosza. Jako że każdy by chciał mieć równe szanse, dziewczyny i chłopcy startowali osobno.

 

Na samym początku , zanim jeszcze wszyscy wyszliśmy na szkolną bieżnię podziwiać wyczyny naszych kolegów i koleżanek, obejrzeliśmy niezwykle ciekawy pokaz broni w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej z Wałcza pod przewodnictwem p. Wojciecha.

Najwięcej wrażeń i emocji dostarczyły wysiłki uczniów starających się o najwyższe miejsca oraz odznaczenia. Nasi koledzy, zadziwiali uporem i ambicją. Wyniki mówią same za siebie:

Skok w dal

1.Tarent Patryk 5,20 m

1.Wiewiórka Ewelina 3,94 m

Skok w wzwyż

1.Mikler Bartosz 1,65m

1.Twarowska Magdalena 1,35m

Rzut do kosza

1.Sienkiewicz Marcin

1.Graś Justyna

Polska Biega

1.chłopcy - Sajczyk Adrian

1.dziewczyny - Bak Joanna

Biegi sztafetowe

1.dziewczyny- klasa 1E

1.chłopcy- klasa 3D

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i ogromne wyrazy uznania ze strony nauczycieli wychowania fizycznego oraz szkolnych kolegów.

Pod koniec tego dnia większość z nas doszła do wniosku, że Sportowy Dzień Dziecka to nie jest taka zła sprawa i można naprawdę świetnie się bawić, dopingując kolegów i samemu uczestnicząc w organizowanych grach.

Adrianna Helwich

{gallery}sportowy dd{/gallery}