JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/dolski
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dolski

Tomasz Dolski – uzdolniony skrzypek

|

Tomasz Dolski, będąc ogólnie rozpoznawany jako jeden z finalistów programu, nadawanego przez telewizję Polsat: "Must Be The Music. Tylko muzyka.", swoją przygodę z telewizją, rozpoczął od próby w udziale w programie "Mam Talent!",

która niestety przyniosła mu niepowodzenie. Nie zniechęcając się, Tomek spróbował swoich sił ponownie. W 2011 roku zgłosił się na casting do programu rozrywkowego "Must Be The Music. Tylko muzyka." Wywołując radość wśród rodziny i znajomych, zaszedł na najwyższy, finałowy szczebel! Po przejściu etapu kwalifikacji, przyszedł czas na występy na żywo. Tomek, stając się ulubieńcem publiczności, bez problemu przyzwyczaił się do towarzystwa kamer i fleszy, zyskując równocześnie rzeszę fanek. Ostatecznie, w finałowym odcinku, według głosowania widzów, zajął zaszczytne trzecie miejsce. Czym Tomek zdobył serce publiczności? Prawie doskonałą grą na skrzypcach! Uczęszczając do Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile, od dziecka rozwijał swoje umiejętności muzyczne, początkowo (jak sam twierdzi) niechętnie. Z czasem jednak pokochał swój instrument. Dzisiaj uświetnia liczne wydarzenia kulturalne na terenie naszego kraju. Jak my - znajomi, postrzegamy Tomka? Mysle, ze jest dla nas w glownej mierze sympatycznym i otwartym kolegą z klasy. Serdecznie gratulując mu sukcesu, życzymy owocnie rozwijającej się kariery!

 

Joanna Dziekan, Kornelia Cyganik

 

{gallery}dolski{/gallery}