Indywidualne mistrzostwa powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego w lekkiej atletyce

11 maja 2016 r. gimnazjaliści z całego powiatu startowali w zawodach lekkoatletycznych, które odbywały się na stadionie MOSiR w Trzciance.

Zgodnie z regulaminem SZS ,,Wielkopolska” uczeń mógł startować w jednej konkurencji technicznej (skok w dal ,pchnięcie kulą, rzut oszczepem)lub biegowej do 300 m włącznie i w sztafecie 4x100m lub sztafecie szwedzkiej oraz w jednej konkurencji w przypadku biegów na 600 m, 1000 m, 2000 m .

Wszyscy zawodnicy starali się wypaść jak najlepiej ale miejsce na podium wywalczyli: Michalina Mileszko III m – pchnięcie kulą;  Sebastian Tecław – II m w biegu indywidualnym na 300m; Kamil Telatyński III m – w biegu indywidualnym na 1000 m, oraz III m sztafeta szwedzka chłopców w składzie: Łukasz Wilk, Sebastian Tecław, Mateusz Sikora, Kacper Guścim.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom trzcianeckich zawodów. Jesteśmy z was dumni.