Półfinał województwa wielkopolskiego w aerobiku grupowym Konin 2016

Zawody północno-wschodniej strefy Wielkopolski i jednocześnie mistrzostwa Miasta Konina szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w aerobiku grupowym w dniu  18 marca 2016 r wypełniły po brzegi halę MOSiR "Rondo".
Zawody objęte były honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Gospodarzem sportowej imprezy oraz fundatorem pucharów w każdej kategorii wiekowej był Prezydent Miasta Konina, a organizatorem Szkoła Podstawowa nr 4 w Koninie. W zawodach uczestniczyło 800 osób, w tym 270 zawodniczek i zawodników
Bardzo duże emocje towarzyszyły znakomitemu widowisku w wykonaniu 23 drużyn walczących o finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego "Wielkopolska". W tanecznych układach wysportowani młodzi ludzie popisywali się nieprzeciętną sprawnością fizyczną, która w połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką i choreografią dały niezłą dla widzów mieszankę wybuchową, toteż oklaskom i piskom zachwytu nie było końca!

Uczennice NASZEGO GIMNAZJUM w składzie: Bernadetta Piątek, Joanna Ignasiak, Martyna Łopińska, Wanessa Pełechacz, Jagienka Paluszkiewicz, Dominika Tarent, Zuzanna Bućkowska, Weronika Bałamut, Paulina Kosicka oraz Weronika Krajewska  zajęły 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!