Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Weronika Bałamut, Michalina Mileszko, Daria Sadowska, Weronika Zenkowska, Wiktoria Jedyńska, Dominika Tarent, Patrycja Janczyszyn, Zuzanna Żytkowiak, Zuzanna Bućkowska, Joanna Ignasiak, Martyna Łopińska, Wanessa Pełechacz, Sebastian Tecław, Kamil Grot, Mateusz Sikora, Maciej Szumowski, Mateusz Szumowski, Mateusz Klekota, Jakub Dreczko, Jakub Janiszek, Paweł Rybak oraz Mateusz Sobczak.

W tym roku dziewczęta walczyły bardzo dzielnie utrzymując prawie do końca trzecie miejsce jednak z przyczyn zdrowotnych zostały zdyskwalifikowane. Chłopcy natomiast na osiem szkół biorących udział w zawodach zajęli miejsce czwarte.

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za wytrwałość i   życzymy dalszych sukcesów sportowych.