Sport

Regulamin korzystania z boiska wielofunkcyjnego Orlik oraz hali sportowej przy ZSO w Krzyżu Wlkp. ul. Sienkiewicza 1 na czas ograniczeń wynikających ze stanu epidemicznego obowiązujący od 18 maja 2020r. (zasady ogólne).

c

I.                   Ogólne zasady:

1.      Szkoła dysponuje dwoma boiskami – boiskiem do piłki nożnej i wielofunkcyjnym oraz halą sportową o powierzchni sportowej 800 m2.

2.      Boisko do piłki nożnej może jednorazowo zostać udostępnione 14 uczestnikom zajęć   i dwóm trenerom, nie licząc  opiekuna dziecka do 13 roku życia.

3.      Hala sportowa może jednorazowo zostać udostępniona 16 uczestnikom i dwóm trenerom.

4.      Siłownia zewnętrzna, plac zabaw, skocznia, bieżnia, tereny zielone i place przy szkole nadal pozostają zamknięte.

5.      Boiska i hala sportowa są czynne w dni powszednie w godzinach: 15:00 – 20:00 dla grup zorganizowanych (kluby sportowe, grupy osób),  po wcześniejszym zarezerwowaniu obiektu (w dni powszednie od 14.00 do 19.00) u opiekuna obiektu (tel.501583645). Obowiązuje harmonogram korzystania z hali sprzed stanu epidemicznego dostosowany do przepisów i zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

6.      Na boiskach i hali sportowej może przebywać tylko jedna grupa sportowa.

7.      Wejście na boiska jest udostępnione wyłącznie furtką od strony Sienkiewicza (przy wejściu do MGOPS) pod nadzorem pracownika szkoły o ustalonych  w zgłoszeniu godzinach.

8.      Uczestnicy mogą korzystać wyłącznie z osobistego sprzętu sportowego.

9.      Między wejściem grup prowadzone będą pracy sanitarne, gospodarcze.

10.   Każdy uczestnik może korzystać z obiektu w ograniczonym czasie 60 minut, liczonym od wejścia do wyjścia (czas może zostać wydłużony w przypadku braku rezerwacji na kolejną godzinę).

11.   Każdy uczestnik zobowiązany jest do poddania się procedurze sanitarnej.

12.   Nie można  korzystać z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

 

Regulamin w części „obowiązki osób korzystających z obiektów sportowych ZSO  w Krzyżu Wlkp.” dostępny na terenie obiektu.

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp.

Renata Dahmani

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim ,,Szkołami aktywnego wypoczynku''

Od stycznia 2017 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim przystąpił do programu ,, Szkolny Klub Sportowy”, który jest skierowany do wszystkich  uczniów bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną.

Czytaj więcej...

Jesienne sukcesy sportowe naszych gimnazjalistów

Jesień na sportowej arenie naszych gimnazjalistów zakończyła się ogromnym sukcesem.

Sportowcy zdobywali medale na wszystkich szczeblach województwa wielkopolskiego.

Sezon sportowy rozpoczęliśmy od I miejsca  w halowej piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym w Czarnkowie i od I miejsca, na tym samym szczeblu w tenisie stołowym chłopców w Lubaszu.

Czytaj więcej...

Pierwszy Powiatowy Turniej w Grach Zespołowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

9 czerwca 2016 r. w naszej szkole został zorganizowany Pierwszy Powiatowy Turniej w Grach Zespołowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Finał województwa wielkopolskiego w lekkej atletyce Piła 2016

Tym razem w Pile na odnowionym stadionie, 24 maja 2016 r, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Bardzo wysoka temperatura i słońce sprawiły, że dla wszystkich były to niezwykle trudne zawody. Naszą szkołę w biegu na 300 reprezentował Sebastian Tecław zajmując 28 miejsce i uzyskując czas: 40,96 s.  Serdecznie gratulujemy awansu do finału województwa wielkopolskiego oraz życzymy dalszych sukcesów.