Sport

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim ,,Szkołami aktywnego wypoczynku''

Od stycznia 2017 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim przystąpił do programu ,, Szkolny Klub Sportowy”, który jest skierowany do wszystkich  uczniów bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną.

Czytaj więcej...

Jesienne sukcesy sportowe naszych gimnazjalistów

Jesień na sportowej arenie naszych gimnazjalistów zakończyła się ogromnym sukcesem.

Sportowcy zdobywali medale na wszystkich szczeblach województwa wielkopolskiego.

Sezon sportowy rozpoczęliśmy od I miejsca  w halowej piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym w Czarnkowie i od I miejsca, na tym samym szczeblu w tenisie stołowym chłopców w Lubaszu.

Czytaj więcej...

Pierwszy Powiatowy Turniej w Grach Zespołowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

9 czerwca 2016 r. w naszej szkole został zorganizowany Pierwszy Powiatowy Turniej w Grach Zespołowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Finał województwa wielkopolskiego w lekkej atletyce Piła 2016

Tym razem w Pile na odnowionym stadionie, 24 maja 2016 r, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Bardzo wysoka temperatura i słońce sprawiły, że dla wszystkich były to niezwykle trudne zawody. Naszą szkołę w biegu na 300 reprezentował Sebastian Tecław zajmując 28 miejsce i uzyskując czas: 40,96 s.  Serdecznie gratulujemy awansu do finału województwa wielkopolskiego oraz życzymy dalszych sukcesów.

Indywidualne mistrzostwa powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego w lekkiej atletyce

11 maja 2016 r. gimnazjaliści z całego powiatu startowali w zawodach lekkoatletycznych, które odbywały się na stadionie MOSiR w Trzciance.

Czytaj więcej...