JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/swim
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/swim

„Szkoła pływania" 2010

Od 14.04.2010 roku 40 uczniów krzyskiego gimnazjum i szkoły podstawowej brało udział w projekcie ,,Szkoła pływania’’. Uczestnikami zajęć były osoby, które wykazały chęć rozpoczęcia nauki pływania lub doskonalenia techniki pływania.

Program obejmował 10 wyjazdów na basen. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni Słowianka w Gorzowie Wlkp. i prowadzone były w grupach przez 4 instruktorów pływania. Jednorazowy pobyt na pływalni trwał 75 minut. Uczniowie nie ponosili żadnych kosztów związanych z udziałem w projekcie. Koszty pływalni, transportu autokarowego i opieki osób dorosłych pokrywane były ze środków pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki ( ,,Dofinansowanie Zadań z Funduszu Zajęć Sportowo - Rekreacyjnych dla Uczniów") oraz od Rady Rodziców.

{gallery}swim{/gallery}