Akademia Uczniowska 2011/2012

W roku szkolnym 2011/2012do Akademii Uczniowskiej dołączyli uczniowie klas pierwszych.

W pierwszym semestrze prowadzone były dwa SKN. Pierwsze zajęcia oparte na szkoleniu e-learningowym „Eksperymentowanie i wzajemne nauczanie w matematyce” prowadziła pani Joanna Kołodziej, drugie- oparte na szkoleniu e-learningowym „Projekty edukacyjne” prowadziła pani Aneta Wiśniewska. Łącznie w zajęciach uczestniczyło 15 uczniów z klasy pierwszej i 12 uczniów z klasy drugiej.

 

W drugim semestrze , podobnie jak w pierwszym, prowadzone były dwa SKN -oparte na szkoleniu e-learningowym  „Eksperymentowanie i wzajemne nauczanie w matematyce” prowadziła pani Joanna Kołodziej, drugie - oparte na szkoleniu e-learningowym „Projekty edukacyjne” prowadziła pani Aneta Wiśniewska. W zajęciach uczestniczyło 30 uczniów z klas pierwszych.