Mistrz układanek logicznych 2019

JAKUB WIŚNIEWSKI Z KLASY 7B ZOSTAŁ MISTRZEM UKŁADANEK LOGICZNYCH 2019 

W ostatni  wtorek  listopada 2019 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs rozwijający logiczne myślenie i sprawność manualną przygotowany przez nauczyciela bibliotekarza Małgorzatę Borucką - Andrzejewską.

Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych z klas VI, VII i VIII.  Uczniowie  przez ostatnie tygodnie spędzali każdą wolną chwilę przed i po lekcjach oraz podczas przerw na doskonaleniu techniki i tempa układania klocków.

Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu w jak najkrótszym czasie 4 układanek: sześcian w pudełku, sześcian otwarty, literka T z 4 elementów oraz pudełko z kulkami. Walka o tytuł mistrza układanek logicznych była zacięta, wyrównana i pełna niespodzianek. Mistrzem układanek logicznych 2019 został Jakub Wiśniewski uczeń klasy VII b. Gratulujemy!!!

M.B-A.