Licealistki z Krzyża wśród laureatów turnieju „Łagodne Klimaty”

Czyniąc zadość wiosennej tradycji, w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury „Strzelnica” w Wieleniu 23. 03. 2018 roku odbył się XXI Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej „Łagodne Klimaty” pod patronatem Starosty Powiatu i Burmistrza Wielenia.

Młodzież prezentowała wiersze i piosenki w dwóch grupach wiekowych W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pięknie zaprezentowały interpretacje wierszy i zostały docenione uczennice krzyskiego LO: Paulina Przyłucka 2LO zajęła III miejsce a Agata Twarowska 2LO zdobyła wyróżnienie. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła też Weronika Bałamut 1LO, reprezentująca MGOK w Krzyżu Wlkp., a kolejna nasza licealistka, także w barwach krzyskiego MGOK-u, Zuzanna Bućkowska 1LO zajęła II miejsce w kategorii poezji śpiewanej. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i ich instruktorom!

Ewa Kowal