Gimnazjaliści - Artur Lemieszka i Kacper Nowak - najlepsi w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

6 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

W  zawodach startowały reprezentacje 24 szkół z całej Wielkopolski, które zakwalifikowały się do zawodów po zwycięstwach w eliminacjach powiatowych i rejonowych. W tym finale drużyna z naszej szkoły w składzie Artur Lemieszka oraz Kacper Nowak nie miała sobie równych - zwyciężyła w kategorii chłopców, zajmując pierwsze miejsce i stanęła na najwyższym podium.  Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronat honorowy nad zawodami objęli – Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.