JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazju/domains/zsokrzyz.pl/public_html/images/3maja
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/3maja

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W czasie uroczystości grupa taneczna prowadzona przez p. Jolantę Małecką zaprezentowała wspaniale wykonanego poloneza, a zespół wokalny pod kierunkiem p. Hanny Gapskiej i p. Magdaleny Niedźwieckiej brawurowo zaśpiewał piosenki. Zachwyt publiczności wzbudziła inscenizacja bajki Ignacego Krasickiego „Młynarz, syn i jego osieł”. Na zakończenie głos zabrała p. dyrektor dziękując wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystego apelu.

 

{gallery}3maja{/gallery}